Hakkımızda

Ana Sayfa. Hakkımızda

Aslan Endüstri Vinç Makina Ltd. Şti.

Şirketimiz; kendi ithalatımız monoray elektrikli vinç satışı, vinç komponentleri satışı, manyetik kaldırma ekipmanları satışı, ağır yük taşıma patenleri satışı, açık bara kapalı bara vinç elektrik sistemleri satışı, kendi ithalatımız olan elektrik vinçlerin kullanıldığı monoray köprü vinç imalatı, gezer köprü vinç imalatı, portal vinç imalatı, pergel vinç imalatı ile vinç kurulumu, vinç tamiri ve vinç periyodik bakım hizmetleri vermektedir.

Vinç atölyemizde, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre vinç arabaları, alçak tavan gömmeli vinç arabaları, yürüyüş rayları, vinç köprü başlıkları, vinç yürüyüş takımları üretimi yapmaktayız.

Aslan Endüstri; satış sonrası teknik destek, bakım onarım ve her türlü yedek parça stoğuyla müşterilerine en hızlı şekilde hizmet vermektedir.

Aslan Endüstri; uzman kadrosu ve geçmişten gelen birikimleriyle her türlü vinç konularında ihtiyaçlara cevap verebilecek konumdadır.

Vinçlerimizi görmek isteyen müşterilerimiz için yerimiz Çayırova’da, Arçelik Fabrikasının yanında, ambar yolu üzerindedir. İstanbul, Gebze, Kocaeli bölgelerine kurulum yaparız. Diğer bölgelere ambar ya da kargo yoluyla elektrik panosu hazır şekilde göndeririz. Vinçlerimiz 2 Yıl Garantilidir.

Ürün ve Hizmetlerimiz

Elektrikli Vinç köprülü vinçler, özel uygulama vinçleri ve vinç komponentleri konusunda satış, kurulum, kurulum öncesi keşif hizmetleri, vinç bakımı ve vinç tamiri konusunda deneyimli ekibimizle uzun yıllardır Türkiye ve bölge ülkelerine hizmet vermekteyiz.

Elektrikli Vinçler

1 ton, 2 ton, 3 ton, 5 ton, 10 ton, 16 ton, 20 ton, 32 ton ve 50 ton kaldırma kapasiteli, halat boyu 9-12 metre elektrikli vinçler. Komple kumandası, elektrik panosu, halat kılavuzu dahil.

Köprü Vinç Sistemleri

Tüm donanımları ile birlikte tek kiriş-çift kiriş gezer köprü vinç, tek kiriş-çift kiriş portal vinç, pergel vinç, eloksal vinç ve uygulamaya özel köprü vinç imalat ve kurulumu.

Kaldırma ve Taşıma Ekipmanları

Sabit manyetik kaldıraçlar, elektromanyetik kaldıraçlar, dikdörtgen mıknatıs kaldıraçlar, makina ve tezgah taşıma arabaları (domuz arabaları), transpalet kantarlar ve dijital vinç kantarları.

Elektrikli Vinç Komponentleri

Vinç uzaktan kumandaları, manuel vinç kumandaları, mini vinç kantarları, eldro tipi vinç frenleri, vinç yürüyüş kedileri, vinç aşırı yük sivici, vinç kancaları ve vinç limit sivici.

Köprü Vinç Komponentleri

Tek kiriş, çift kiriş vinç gezer köprüleri, vinç yürüyüş arabaları, vinç yürüyüş başlıkları, vinç alarmları ve vinç sirenleri.

Vinç Elektrik Sistemleri

Elektrikli vinç panoları, vinç açık bara sistemleri, vinç kapalı bara sistemleri, C-Korniş kablo sistemleri ve akım toplayıcılar.